TR
|
EN
Derta Enerji

KURUMSAL

" Daha Fazla Enerji, Daha Fazla Güç "

HAKKIMIZDA

Derta Proje Mühendislik Elektrik İnşaat Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. 2015 yılında kurulmuştur. Elektrik sektörüne hızla giriş yapan firmamız kısa sürede doğru adımlar atarak, doğru firmalar ile çalışarak büyümüştür..

Yüksek Gerilim Orta Gerilim Alçak Gerilim ve Enerji Nakil Hatları, Fabrika Elektrik Tesisleri, Toplu Konut ve Sitelerin Altyapı Elektrik İşleri, Kamu Kurum ve Kuruluş Elektrik İhaleleri, Şehir Şebekeleri ve enerjinin gerekli olduğu her yerde 7 gün 24 saat zamanı ve insan kaynaklarını kaliteli şekilde kullanarak hizmet vermeyi taahhüt eden firmamız, bugüne kadar yapımını üstlendiği tesisleri başarı ile bitirerek, bölgesinde ve sektöründe itibarlı bir firma statüsüne kavuşmuştur.

Ayrıca bu kaliteye layık olduğunu tüm çalıştığı firmalarla yapmış olduğu Müşteri Memnuniyet anketleri ile tescillemiştir.

Özveriyle çalışan tüm kadrolarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bizimle çalışmayı her zaman tercih edeceği ve gurur duyacağı, Elektrik taahhüt ve Enerji sektöründe güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Enerji alanında müşterilerimizden gelen öneri, istek ve şikâyetlerini kalite, dinamizm ve yenilikçi bir yaklaşımla yerine getirmek.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Elektrik enerjisi ve buna bağlı olan donanım işlerinde müşterilerden gelen talepleri zamanında, eksiksiz ve bütün yasal süreçleri tamamlanmış olarak yerine getirmekteyiz. Dışarıdan gelen talepleri müşteri memnuniyeti doğrultusunda hızlıca çözüme kavuşturur. Müşterilerimizden gelen taleplerin hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirilmesindeki kalite anlayışımızdan asla vazgeçmeyeceğiz.

Günün her saatinde kurum yöneticileri olarak ulaşılabilir olacak, müşterilerimizden gelen istek, öneri ve şikâyetlere devamlı açık olacağız. Sürekli gelişim stratejisi doğrultusunda çalışmalarımız devam ettireceğiz. Yapılan işlerin tesliminden sonra da kalite kontrol sorumluluğumuz devam edecek ve gerekli iş ve işlemleri en ufak bir müşteri memnuniyetsizliğine neden olmadan sürdüreceğiz.

Şirket çalışanlarımızın gerek kişisel gerekse mesleki anlamda eğitimlerini en iyi şekilde almalarını sağlayacağız. Çalışmalarımızda iş sağlığı ve güvenliği kurallarına en üst düzeyde uyulacak olup gerekli kişisel donanım kullanımı konusunda da azami gayret gösterilecektir.

Yönetim sistemimizin kurulmasında esas alınan standartların gereklerini karşılayacak, belirtilen taahhütlerin yerine getirilmesi ve yönetim sistemimizin performansının sürekli geliştirilmesi için gerekli kaynakları temin edeceğiz.